top of page

Pulmad on üks erilisemaid sündmusi meie elus, mille üks tähthetki on uhke tordi lahti lõikamine.
Siin saame olla teile abiks. Hetk, mil pruutpaar lõikab esimese torditüki, on kõigile meeldejääv, seepärast on väga oluline, et tort oleks samaaegselt nii maitsev kui kaunis! Et pulmapeo finaali miski ei rikuks, on kahtlemata kõige õigem tellida pulmatort professionaalsete tordimeistrite käest!
Meie teeme teile unistuste tordi!

  • Kuna pulmatordid nõuavad rohkelt aega detailide viimistlemiseks , alustage tordimeistri otsinguid varakult. Ainult nii saate kindlad olla, et teie unistuste päeval on meistril kalendris vaba aeg.

  • Konsulteerige meistriga tordi koostisosade üle ja tellige proovikoogid, et teaksite täpselt, millise hõrgu maitseelamuse teie koos oma külalistega sel tähtsal päeval saate.

  • Pange koostöös paika tordi viimistlus.

  • Täpsustage tordi serveerimise kellaaeg.

Tort on kui eelneva elu lõpp ja veel magusama teekonna algus. Meie tortide puhul viimistleme tordi algusest lõpuni ja peakokk isiklikult serveerib tordi pruutpaarile ja külalistele. Parima tulemuse saate, kui võtate meiega ühendust ja tulete isiklikult kohale, et kirjeldada oma nägemust pulmatordi osas. Soovi korral saatke eelnevalt näidispilt. Pulmatordi serveerimiseks kasutame vajadusel eriefekte (nt kuiv jää vms). Serveerime pulmatorte üle Eesti - nii mandril kui saartel.

pulma 1.jpg

Võtke meiega ühendust

Thanks for submitting!

bottom of page